Polska Pod Znakiem Krzyża

Akcja #PolskaPodZnakiemKrzyża

Portal SuperCenzor.pl rozpoczyna akcję internetową #PolskaPodZnakiemKrzyża

Jak wiecie Państwo, prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski podpisał rozporządzenie dotyczące przeciwdziałania dyskryminacji. W jego ramach zakazano eksponowania symboli religijnych w przestrzeni stołecznych urzędów.


Z racji tego, że Polska jest krajem chrześcijańskim, ponieważ Chrzest Mieszka I i całego jego dworu odbył się w 966 roku, nie możemy pozwolić sobie na to, aby z przestrzeni publicznej usuwać znaki i symbole, które są historią naszego kraju i stanowią dla wielu z nas ważny element naszego życia.


Tym samym zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w internetowym przedsięwzięciu. Niech każdy z Państwa, dla kogo liczą się wartości chrześcijańskie, dla kogo liczy się historia naszego kraju, pobierze poniższy obrazek, opatrzy go hasztagiem #PolskaPodZnakiemKrzyża i umieści na swoim profilu.

Niech jak największa liczba internautów opublikuje na swoich socialach to zdjęcie. Niech nasi politycy wiedzą, że Polacy to wciąż w większości chrześcijański kraj, który nie da sobie odebrać z przestrzeni publicznej ważnych dla siebie symboli!

Polska Pod Znakiem Krzyża
#PolskaPodZnakiemKrzyża
WARTO PRZECZYTAĆ:   Pies w restauracji... mile widziany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *