Otwarta Konserwa, Krzysztof Ziemiec

Otwarta Konserwa na YouTube. Czy Krzysztof Ziemiec pociąganie tłumy?

Na początku maja na YouTube wystartował nowy kanał „Otwarta Konserwa”, którego założycielem jest dziennikarz Krzysztof Ziemiec. Kanał redagowany ma być przez „otwartych konserwatystów”. Na razie jednak nie zdradzono nazwisk współpracowników. 

 

– Z grupą zaufanych przyjaciół, dziennikarzy chcemy otworzyć nowy kanał na polskim YouTube „Otwarta Konserwa”. Skąd taka nazwa? „Konserwa” czyli skrót od konserwatyzmu. Nasza grupa rozumie to jako wierność prawdzie, szukamy prawdy niezależnie od tego, jaka jest. A „otwarta”, bo jesteśmy otwarci na cały świat, wszystkich gości od lewej do prawej. Chcemy pokazać, ze medialnie jako społeczeństwo pozostajemy zbyt zamknięci w myśleniu, postrzeganiu rzeczywistości – mówi Krzysztof Ziemiec.

Od momentu uruchomienia kanału, pojawiło się na nim sześć rozmów. Gośćmi Krzysztofa Ziemca byli do tej pory m.in. Krzysztof Bosak, Tomasz Grosse, czy Rafał Otoka-Frąckiewicz. 

Na kanale „Otwarta Konserwa” oprócz formatów politycznych mają być publikowane treści kulturalno-rozrywkowe, historyczne, zagadki kryminalne, a nawet filmy i reportaże.

Obecnie kanał Krzysztofa Ziemca zgromadził nieco ponad 10 tysięcy subskrybentów. Czy „Otwarta Konserwa” ma szansę zaistnieć na polskim rynku YouTube i czy sam Krzysztof Ziemiec, dziennikarz przez lata związany z TVP pociągnie za sobą tłumy? Odpowiedź na to pytanie poznamy w ciągu kilku najbliższych miesięcy… 

Fot. screen YT/ Otwarta Konserwa

WARTO PRZECZYTAĆ:   Joker wyjęty z talii. Karciana kolekcja Ryszarda Jarmuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *