Mówiąc nie bezpodstawnym osądom. Wiele razy podkreślałem, że w swoich przekazach będę walczył o PRAWDĘ. Tak też jest w tym przypadku.

Mówiąc „nie” bezpodstawnym osądom

Nie, z racji tego, że już kilkukrotnie pisałem o tym, że nie mam zamiaru popierać publicznie żadnej partii politycznej (chociażby z tego względu, że KAŻDA partia ma swoje plusy i minusy), to również wiele razy podkreślałem, że w swoich przekazach będę walczył o PRAWDĘ. Tak też jest w tym przypadku…

Grzegorz Hercuń, znany jako „Niezależny Obywatel” na swoim FP zamieścił zdjęcie Rafała Piecha z dokumentem, na którym widnieje informacja w sprawie „powołania zespołu ds. organizacji Punktu Szczepień Masowych.
Swój post urozmaicił także o tego typu treść:

„💥RAFAŁ PIECH💥
👉Tak dla przypomnienia najnowszej historii dla wszystkich tych którzy dali się omamić propagandą płynącą z mainstreamowych ekranów na temat pana Piecha.
👉Ta mocno pompowana pisowska deska ratunku, swój byt rozpoczęła wspólnie z pisowskimi posłankami, wyznawczyniami nowego ładu, aby szybko przekształcić się w twór „antysystemowy”.
👉Szeryf tego ruchu rok po rozpoczęciu srajdemii mocno uczestniczył w propagowaniu reżimów sanitarnych, mocno wspierał totalitarystów sanitarnych, całował się i ściskał w rękawiczkach i masce z premierem Morawieckim oraz tworzył punkty masowego szprycowania Polaków, nie mówiąc już o wszelkich drobniejszych dyrektywach i postanowieniach zgodnych z reżimowymi zarządzeniami najbardziej zbrodniczego Ministra Zdrowia i Choroby😡
👉Gwarantuję wam również to iż w sytuacji gdyby mafia sanitarna ponownie zechciała nas zniewolić pan Piech pójdzie z nimi ramię ramię na wszystkich swoich stanowiskach…”

Postanowiłem odpowiedzieć Panu Grzegorzowi pod jego postem (niestety zablokował mnie i usunął mój komentarz), więc swoją odpowiedź umieszczam również tutaj, bo w moim odczuciu Pan „Niezależny Obywatel” nieco się zagalopował.

„Dlaczego publikujesz te bzdury i w czyim imieniu to robisz? Chciałbym widzieć Twoje zachowanie zaraz po tym, jak media obiegła informacja dotycząca wirusa z Chin. Siedziałeś przykryty pod kocem i nasłuchiwałeś informacji o nadchodzącej Apokalipsie? Nie zdziwię się, jeżeli tak było… A dlaczego? Bo przez pierwsze miesiące nikt z nas nie wiedział z czym mamy do czynienia. Każdy podchodził do tego ze sporym dystansem i obawą. Dopiero później niektórzy przejrzeli na oczy, a inni nie. Rafał Piech był tą osobą, która na oczy przejrzała i wiele razy sprzeciwiała się reżimowi sanitarnemu. Zarzucasz mu, ze organizował punkty szczepień. Tylko, że on te punkty organizował dla osób, które chciały się zaszczepić, jak na prezydenta miasta przystało (organizował je dla wszystkich mieszkańców – tych, którzy chcieli się zaszczepić i tych, którzy tego nie chcieli), aby im to umożliwić. Jeżeli ty byłbyś prezydentem miasta i byś tego nie zrobił, to nie dopełniłbyś swoich obowiązków. Wrzucasz jakieś dokumenciki, które w prostym przekazie dla słabo myślących mogą ich zmanipulować. Teraz zadaj sobie pytanie – nazywasz się „niezależnym obywatelem”, a strzelasz do swojej bramki, bo to Rafał Piech to gość, który grał przez całą pandemię w twojej drużynie. Słabo kolego, słabo… Teraz pytanie dla kogo „niezależny obywatel” w rzeczywistości gra? Pozdrawiam”.

WARTO PRZECZYTAĆ:   Brak zadań domowych w szkołach podstawowych! Czy to dobry pomysł? (WIDEO)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *