Grzegorz Braun, fot. Wikimedia Commons

Grzegorz Braun wystartuje do europarlamentu z listy małopolsko-świętokrzyskiej

Poseł Grzegorz Braun w najbliższych wyborach do Parlamentu Europejskiego wystartuje z list Konfederacji. Uczyni to z drugiego miejsca na liście małopolsko-świętokrzyskiej. 

– Tak, Grzegorz Braun będzie startował w nadchodzących wyborach do PE z Małopolski. Chodzi o podniesienie wyników Konfederacji – powiedział Interii Roman Fritz, poseł Konfederacji i współpracownik Grzegorza Brauna. Braun ma wystartować z drugiego miejsca małopolskiej listy. Pierwsze miejsce na tej liście przypadło Konradowi Berkowiczowi. 

„Idziemy powstrzymać klimatyczne wariactwa i zamordyzm eurokratów. Wspólnie zatrzymajmy Zielony Ład, pakt migracyjny, wykluczanie aut spalinowych, ograniczanie płatności gotówką. Nie do takiej Unii Europejskiej wchodziliśmy! Chcemy wolności gospodarczej, wolności słowa i swobód obywatelskich, a nie dewastowania gospodarki w imię religii klimatyzmu i narastającej cenzury. Idziemy po NORMALNOŚĆ!” – można przeczytać na profilu Konfederacji na Facebooku.

 

Swój start potwierdził także Grzegorz Braun, który na platformie X napisał: „Będę miał zaszczyt wzmacniać kampanię Konfederacji z miejsca drugiego na liście małopolsko-świętokrzyskiej. Polecam się pamięci wszystkich tam głosujących! PRECZ Z EUROKOMUNĄ!”

Fot. Grzegorz Braun/Wikimedia Commons

WARTO PRZECZYTAĆ:   Ewa Zajączkowska-Hernik: Bierzemy czynny udział w konflikcie PO-PiS (WIDEO)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *