Jak pewnie zdążyliście już zauważyć, bardzo często staram się wspierać patriotyczne postawy. Tak też będzie tym razem! Już 1 marca 2023 roku będziemy świętować Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”.

🔷Dlatego też działające w Ołpinach w powiecie tarnowskim Stowarzyszenie „Pro Patria” organizuje z tej okazji ciekawe patriotyczne wydarzenie.

🔶26 lutego (niedziela) o godzinie 17. w Wiejskim Domu Kultury w Ołpinach zorganizowana zostanie specjalna prelekcja na temat IV Zarządu WiN, którą wygłosi Maciej Małozięć, wiceprezes okręgu Tarnów Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej.
Ale to nie wszystko!

🔷Zaraz po niej odbędzie się koncert Andrzeja Kołakowskiego, polskiego pieśniarza, poety, publicysty i działacza opozycyjnego w okresie PRL, który ze swoimi utworami występował na scenach w całej Polsce, jak również w wielu programach telewizyjnych!
Serdecznie zapraszam Was na to wydarzenie, a także proszę poprzez reakcje, komentarze, czy podawanie tego info dalej, o informowanie o wydarzeniu również inne osoby, które zechciałyby wziąć w nim udział. Za wszelką pomoc, będę Wam ogromnie wdzięczny!
Razem dla Polski! Razem dla jej historii oraz przyszłości!

Zdj. Andrzej Kołakowski, fot. Facebook

WARTO PRZECZYTAĆ:   Szerzyny: Susza rujnuje życie rolnikom

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.