Sebastian Czapliński poprowadzi swój program w Polonica TV

Sebastian Czapliński poprowadzi swój program w Polonica TV!

Właściciel serwisu SuperCenzor.pl, Sebastian Czapliński poprowadzi swój autorski program w nowej telewizji założonej przez dziennikarza śledczego Wojciecha Sumlińskiego, Polonica TV. Pierwsze odcinki pojawią się już za kilka dni. 

„Kilka tygodni temu otrzymałem od Wojciecha Sumlińskiego propozycję dołączenia do grona dziennikarzy prowadzących swój program w uruchamianej przez niego telewizji Polonica TV. Kiedy otrzymujesz taką propozycję i składa ci ją jeden z najlepszych dziennikarzy w Polsce, nie możesz odmówić”. – napisał na swoim FP na Facebooku, Sebastian Czapliński. 

Tym samym już niebawem w Polonica TV widzowie będą mogli oglądać program pod tytułem „Niezakazane historie”, w którym Sebastian Czapliński będzie rozmawiał z zaproszonymi gośćmi i przedstawiał historię ludzi, którzy doświadczyli w swoim życiu niesamowitych zdarzeń, jak chociażby tych związanych z nawróceniem, przemianą, ale także historię ludzi, którzy są na zakręcie życiowym lub też odnieśli w swoim życiu sukces, opowiadając o tym, jaką ścieżkę musieli przejść, aby znaleźć się w miejscu, w którym są. Pierwsze odcinki nowego programu pojawią się w sieci już w najbliższych dniach. 

Warto przypomnieć, że 13 maja 2024 roku wyemitowano pierwszy program nowej telewizji internetowej Polonica TV, której pomysłodawcą i założycielem jest dziennikarz śledczy, Wojciech Sumliński. W programie, który został wyemitowany punktualnie o godz. 18., Wojciech Sumliński przybliżył idee przyświecające projektowi, a przede wszystkim: plan funkcjonowania oraz szczegóły dotyczące przyszłych, regularnych już transmisji nowej, polskiej, niezależnej telewizji internetowej.

Dziennikarz poinformował również o tym, że telewizja ruszy pełną parą w ciągu najbliższych dwóch tygodni i będzie emitować każdego dnia minimum jeden program. Pojawić mają się programy autorskie, felietony, wywiady, itp.

WARTO PRZECZYTAĆ:   Zaprezentowano skład Polonica TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *