W dniach 15-17 września w Miejscu Piastowym odbywa się niesamowite wydarzenie, a jest nim Festiwal Mocy. Tegoroczne hasło to „Młodzi Michała Archanioła”

Festiwal Mocy ma moc! [ZDJĘCIA]

W dniach 15-17 września w Miejscu Piastowym odbywa się niesamowite wydarzenie, a jest nim Festiwal Mocy. Tegoroczne hasło to „Młodzi Michała Archanioła”. Dotychczasowe Michalickie Spotkanie Młodych wróciło z większą mocą, a właściwie z Festiwalem Mocy! Organizatorzy na fali wielkiej popularności dotychczasowych spotkań postanowili przekształcić wydarzenie w coroczny, atrakcyjny festiwal, jeszcze silniej nawiązujący do niezwykłej postaci Świętego Michała Archanioła.

Uczestnicy wydarzenia, czyli młodzi ludzie z różnych zakątków Polski, mogli wysłuchać takich artystów, jak: Lexy Chaplin, Mateusz Ziółko, ks. Sebastian Picur czy TAU. Nie zabrakło wspólnych zdjęć oraz autografów. Festiwal Mocy pokazał moc!

Byłem tam oczywiście ze swoim aparatem, więc gorąco zapraszam do zapoznania się ze zdjęciami z wczorajszego dnia (16.09.2023). Działo się naprawdę sporo!

WARTO PRZECZYTAĆ:   Krystyna Man Li Szczepańska - chińska strona Domosławic

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *