TUCHOVINIFEST, czyli wino polało się strumieniami (ZDJĘCIA)

W dniach 5-6 sierpnia na tuchowskim rynku zorganizowano VII edycję Międzynarodowego Festiwalu Wina TUCHOVINIFEST. W tym roku, podobnie jak w poprzednich latach, przewidziano szereg atrakcji dla mieszkańców oraz turystów.

Dwudniowa impreza rozpoczęła się w sobotę (5 sierpnia) o godz. 13. Podczas wydarzenia nie zabrakło prezentacji win i winnic, a także degustacji win. Oprócz tego posmakować można było regionalnych potraw. Punktualnie o godz. 14. zorganizowany został przemarsz ulicami miasta: delegacji zagranicznych, stowarzyszeń, grup, klubów, organizacji i instytucji.

Imprezie towarzyszyło będzie mnóstwo atrakcji dla dzieci, a także występów artystycznych. Na scenie zaprezenowała się m.in. Oliwia Miś, a o godz. 21 odbył się koncert gwiazdy wieczoru, Anny Wyszkoni.

Z kolei w niedzielę (6 sierpnia) od godz. 13. można było podziwiać m.in. konkursy rzemiosła i rękodzieła artystycznego, tańców ludowych, czy gawęd pogórzańskich. Na scenie zaprezentował się zespół folklorystyczny „Gwoździec”, kapela „Pogórzanie”, a także artyści z Austrii oraz Ukrainy. Punktualnie o godz. 15. wręczono nagrody w konkursie win TUCHOVINICONTEST.

Poniżej przedstawiamy zdjęcia z imprezy.

WARTO PRZECZYTAĆ:   Nalewka dobra na wszystko!

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.