Dr Geert Vanden Bossche (fot. Facebook)

Belgijski wirusolog twierdzi, że szczepionki na COVID-19 szkodzą dzieciom

– Szczepienie dzieci przeciwko SARS-CoV-2 pozbawia je możliwości sterylizacji tego wirusa, jak również szeregu innych wirusów, które zwykle nie wyrządzają im krzywdy – grzmi Geert Vanden Bossche, czołowy belgijski wirusolog i były pracownik Fundacji B.M Gatesów.

Belgijski wirusolog mówi, że z powodu ciągłego tłumienia przez przeciwciała zawarte w szczepionkach, dzieci mogą nie być już naturalnie chronione przed wieloma infekcjami dziecięcymi, które zwykle nie prowadzą do choroby.

– Teraz nagle ten rodzaj wrodzonych przeciwciał zostaje stłumiony przez przeciwciała szczepionkowe. Na pewno zobaczymy teraz wiele infekcji wieku dziecięcego, które z powodu tego tłumienia zamieniają się w choroby wieku dziecięcego – ostrzega Vanden Bossche.

Belgijski naukowiec mówi również, że szczepionki mogą również prowadzić do stanów autoimmunologicznych poprzez tłumienie „funkcji ochronnej” wrodzonych przeciwciał. – I dlatego jestem pewien – i do pewnego stopnia zostało to już udokumentowane – że jest to bardzo prawdopodobne, że zwiększy to częstość występowania zupełnie nowych chorób również u dzieci, a zwłaszcza u starszych dzieci, powiedziałbym, że w wieku 8-14 lat – mówi naukowiec.

WARTO PRZECZYTAĆ:   Straż zamiast karetki

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.