Republikanie mobilizują się przed wyborami

W ostatnich dniach w Tarnowie gościł wiceprezes Partii Republikańskiej, poseł Michał Cieślak odpowiedzialny na struktury partii w terenie. – Odwiedzam wszystkie okręgi wyborcze w Polsce, ponieważ przygotowujemy się do wyborów parlamentarnych i w każdym okręgu chcemy wystawić kandydatów Partii Republikańskiej na listach szerokiej prawicy – mówił podczas spotkania z członkami ugrupowania.

– Rozmawiamy o wyborach samorządowych, kandydatach na prezydentów, wójtów, burmistrzów oraz radnych. Zobowiązałem przewodniczącego Partii Republikańskiej w Małopolsce, pana Pawła Augustyna do wyboru w każdym okręgu w Małopolsce kandydata na posła. W Małopolsce, a przede wszystkim w tarnowskim okręgu 15 do Sejmu mamy bardzo mocne struktury Partii Republikańskiej – mówił Michał Cieślak.

Paweł Augustyn, który obecnie pełni funkcję burmistrza gminy Ryglice wraz z Mateuszem Dumańskim przygotowują strukturę partii w województwie małopolskim zarówno do wyborów parlamentarnych, jak i samorządowych. W mieście Tarnowie za przygotowanie do wyborów samorządowych odpowiedzialny jest z kolei Piotr Olszówka. Obecnie trwają prace nad programem wyborczym okręgu 15 oraz Miasta Tarnowa.

– Trwają konsultacje, rozmawiamy z mieszkańcami i to ich propozycje przede wszystkim będziemy brać pod uwagę. Zależy nam również na rozwoju poszczególnych miejscowości oraz miast, tak aby mieszkańcom żyło się lepiej i komfortowo – mówi Paweł Augustyn.

WARTO PRZECZYTAĆ:   Tor Speed Race Tarnów - niepełnosprawni na pełnym gazie!

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.