Boxing Night Pełna Moc, czyli gala pełnej mocy w Rzepienniku Biskupim! (ZDJĘCIA)

13 kwietnia w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej w Rzepienniku Biskupim odbyła się gala bokserka Boxing Night Pełna Moc. Podczas wydarzenia zbierane były pieniądze na leczenie, rehabilitację i zakup sprzętu medycznego dla podopiecznych Fundacji „Pełna Moc” oraz dla podopiecznych Stowarzyszenia Wszystkie Dzieci Nasze Są.

W ringu zaprezentowali się m.in. Kamil Szeremeta, były mistrz Europy w kategorii średniej, Rafał Jackiewicz, były mistrz Europy EBU w wadze półśredniej, pretendent do tytułu mistrza świata federacji IBF w kategorii półśredniej, a także Mariusz Wach, mierzący 202 cm były posiadacz pasów WBC International oraz federacji TWBA w wadze ciężkiej.

Ostatecznie podczas gali odbyło się aż 11 pojedynków. Nie zabrakło nietypowej rywalizacji, czyli… bitwy na poduchy, w której wziął udział Szalony Batman. Oprócz tego można było zobaczyć, w jaki sposób rywalizują między sobą bokserzy na wózkach inwalidzkich.

W trakcie wydarzenia nie zabrakło występów muzycznych. Przed licznie zgromadzoną publicznością zaprezentowali się Markus P, a także Mister R z zespołem Modern Szoking. W przerwach pomiędzy poszczególnymi walkami zorganizowano licytację cennych pamiątek sportowych i voucherów. Do wylicytowania była m.in. rękawica Mariusza Wacha z jego podpisem, koszulka Rafała Jackiewicza z jego autografem, czy też koszulka Jadowniczanki Jadowniki z podpisami zawodników… Widzewa Łódź.

Niezmiernie cieszę się, że mogłem wziąć udział w tym wydarzeniu, jako patronat medialny. Zapraszam do obejrzenia zdjęć z gali, która na pewno wielkimi literami zapisała się w historii gminy Rzepiennik Strzyżewski.

WARTO PRZECZYTAĆ:   Jak Ewa i Roman Fleszarowie chcą Barei w Tarnowie...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *