List otwarty do polityków Trzeciej Drogi i Konfederacji, a także do ich wyborców.

List otwarty do polityków Trzeciej Drogi i Konfederacji, a także do ich wyborców

List otwarty do polityków Trzeciej Drogi i Konfederacji, a także do ich wyborców.

Szanowni Państwo,

Doskonale zdajecie sobie sprawę, w jakiej sytuacji znajduje się obecnie nasz kraj. Wydaje mi się, że takiego podziału społeczeństwa nie było przez ani jeden dzień rządów PiS w ciągu ostatnich 8 lat (chociaż daleki jestem od jakiegokolwiek chwalenia tej partii), jak ma to miejsce obecnie. Zaledwie kilka miesięcy rządów dotychczasowej opozycji w postaci przedstawicieli KO i ich sojuszników sprawiło, że jako kraj, a przede wszystkim jako obywatele, znaleźliśmy się w bardzo trudnym okresie.

Ten list otwarty kieruję do polityków Trzeciej Drogi i Konfederacji oraz ich wyborców, ponieważ względem Lewicy i jej wyborców nie mam żadnych oczekiwań i nie spodziewam się żadnej refleksji z ich strony. Uważam, że w strukturach TD i Konfederacji znajdują się ludzie, którzy mają otwarty umysł, potrafią rozróżniać dobro od zła i potrafią także podejmować decyzje, które są najlepsze z punktu widzenia ogółu.

Dziś to właśnie w Waszych rękach jest przyszłość Polski. To Wasze głosy w Sejmie mają wpływ na to, w jakim kierunku podąży nasz kraj. Zdaję sobie sprawę z tego, że w Waszych przedwyborczych obietnicach cisnęło się na ustach hasło – „PiS bez naszego poparcia!”. Zdaję sobie sprawę z tego, że także i Wasi wyborcy mieli takie oczekiwania wobec Was. To wszystko miało jednak miejsce przed wyborami. Dziś sytuacja jest jednak zgoła inna i uważam, że zarówno politycy obu ugrupowań, jak i ich wyborcy widzą, że pewne przedwyborcze obietnice powinny ulec zmianie. Dlaczego? Ponieważ zostaliście oszukani…

Wiele działań PiS uważałem i wciąż uważam za skandaliczne, które w historii naszego kraju nie powinny mieć miejsca, jednak spoglądając dziś na działania KO, zaczynając od umieszczania na poszczególnych stanowiskach ministerialnych osób, które NIGDY nie powinny być ministrami, a kończąc na skandalicznym przejęciu TVP (bez względu na to, jaką opinię do tej pory miała ta stacja), czy dalszych planów na rozwój naszego kraju (m.in. sprawa CPK), wydaje się właściwym zachowanie, abyście Państwo jeszcze raz przeanalizowali wszystkie punkty dotyczące tego kogo warto wspierać i w jakich działaniach go wspierać, a w jakich działaniach stanąć wobec kogoś w opozycji.

WARTO PRZECZYTAĆ:   Samuela Torkowska: Kroczę do Sejmu ze swoim pomysłem na Polskę

Niestety fakty są takie (czy się to komuś podoba, czy nie), ale obecne działania KO przynoszą naszemu kraju o wiele więcej zła i wprowadzają o wiele więcej chaosu, niż miało to miejsce za rządów PiS. Popierając kolejne uchwały szkodzące naszemu krajowi, a także pójście z partią KO ramię w ramię tylko i wyłącznie po to, aby być „antyPiS” sprawiają, że w równym stopniu działacie na szkodą naszego kraju.

Zwracam się dziś do Was z ogromną prośbą, abyście każdą decyzję podejmowali z myślą o Polsce i jej obywatelach. Proszę o to, aby w podejmowaniu kolejnych decyzji nie kierowała Wami przede wszystkim myśl – „proPO”, „antyPiS”. Polacy właśnie w Was opierają teraz nadzieję na to, że będzie po prostu lepiej.

Jeszcze nie tak dawno wszystkim nam wydawało się, że gorzej być nie może… Okazuje się, że może być gorzej, a za chwilę możemy wylądować w prawdziwym piekle.

Zacznijcie działać ponad podziałami, zacznijcie działać ponad partyjnymi układami. Tylko w ten sposób zyskacie szacunek i sympatię polskich wyborców…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *