Powstrzymajmy zamach na gotówkę, fot. Canva

Kampania „Powstrzymajmy zamach na gotówkę!” to budzenie świadomości obywateli wobec zapędów kontrolnych władzy i korporacji finansowych oraz wsparcie petycji skierowanej do Biura Parlamentu Europejskiego w Polsce, Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce oraz do Prezesa Narodowego Banku Polskiego Adama Glapińskiego. Organizatorem akcji jest Stowarzyszenie „Polonia Christiana”.

Atak na gotówkę przybiera na sile. W kolejnych latach mamy przygotować się na coraz większą inwigilację i kontrolę państwa nad naszymi własnymi wydatkami. Pomocne w tym będzie wycofanie gotówki z obiegu i całkowite zastąpienie jej cyfrową walutą. W tym kontekście propozycje objęcia Unii Europejskiej w całości limitem płatności gotówkowych to skandal i lekceważenie głosu obywateli! Niepokojące jest również to, że polscy politycy, którzy mają możliwość i zadanie nas ochraniać, wybierają drogę poddania nas coraz większej kontroli organom państwowym, a ostatecznie podporządkowania nas Bankowi Światowemu i jego agendom.

Apelujemy do Komisji Europejskiej, Parlamentu Europejskiego i banków centralnych o porzucenie planów ograniczenia obrotu gotówką. Naszym podstawowym prawem jest płacenie za towary lub usługi, tak jak chcemy i potrzebujemy – gotówka musi pozostać na równi z innymi formami! To podstawa naszej wolności i bezpieczeństwa!

Pokażmy władzy, że nie zgadzamy się ze stopniowym oddawaniem naszej wolności i pogłębianiem inwigilacji! Gotówka musi zostać na równi praw z innymi formami płatności!

Kliknij i podpisz apel -> zamachnagotowke.pl

WARTO PRZECZYTAĆ:   Tarnowa walka z zimą

Jeden komentarz

  1. Nie zgadzam się z wycofaniem gotówki. To jest zamach na naszą wolność wyboru, w jaki sposób chcemy płacić. Nie jesteśmy robotami by nam narzucać coś wbrew naszej woli.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *